KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11965251
nr 1196 5251
Kerstin Lundberg-Stenman
(1926-2007), Sverige
Oljemålning, Kerstin Lundberg-Stenman, tillskriven. Signerad, daterad KS 67. Olja på duk, 30x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 20:52:13
Kerstin Lundberg-Stenman
Läs mer om Kerstin Lundberg-Stenman